פרחי חודי מאחלת לכם ימים שקטים - ביחד ננצח! | משלוחים מהיום להיום להזמנות הנעשות עד השעה 16:00 | משלוחים לכל הארץ | מתנות עם תרומה לקהילה | הציצו במארזים החדשים שלנו

טיפים לבחירת המתנה המושלמת ליום האהבה

יום האהבה זוהי בהחלט ההזדמנות שלנו להביע אהבה הערכה והוקרה לבן הזוג שלנו. העניין הוא שדי קשה למצוא היום מתנות שאכן יצליחו לבטא את הרגשות שלנו ואת הרצון שלנו להביע רגשות חמים. זאת משום שלכל אחד יש היום כמעט כל מה שהוא רק רוצה. המתירנות בימינו שולטת וכל מוצר זמין, הן מבחינת ההיצע והן מבחינת המחירים. כך שכולנו רוכשים לעצמינו כל מה שאנחנו רואים או רוצים לנכון…

עובדה זו יוצרת בעייתיות קשה בקרב אלו שרוצים להפתיע אותנו או לרגש אותנו במשהו חדש.

אז האמת היא שלמרות שהיד של כולנו קלה על הארנק ועל כרטיס האשראי, עדיין יש מוצרים אשר אותם אנחנו לא קונים לעצמינו ואת זה אפשר יהיה לקנות לנו ולהפתיע אותנו בזה.

כך תפתיעו ביום האהבה

אז עד כה דברנו על עצמינו, עד כמה אנחנו מאובזרים ומצוידים בכל מה שאנחנו צריכים עד כדי כך שקשה להפתיע אותנו במתנות. אך בגלל שכולנו יודעים מהם המוצרים שבכל זאת יצליחו לשמח אותנו, זאת משום שמדובר במוצרי מותרות שמתאימים רק למתנות, הרי שזה בהחלט יוכל להיות רעיון מוצלח גם למתנות שאנחנו רוצים להעניק לזולתנו.

דברו אליי בפרחים

אנשים שמכורים לפרחים, חיים את הצבעוניות, מתלהבים מהרעננות ומתרשים מכל גבעול ועלעל, הם אנשים שישמחו יותר מכל לקבל זר פרחים. לא משנה אם הם מגדלים בבית אדניות עם צמחים שונים או פרחים או שהגינה שלהם מלבלבת ופורחת בצבעוניות מרשימה. הפרחים תמיד יעשו להם טוב ובכל מצב תוכלו להפתיע אותם עם זר פרחים. ברור שזה לא יוכל להיות זר עלוב בעשרים שקלים. תצטרכו להשקיע, לבחור, לבחון ולקנות משהו שבאמת יביע את האהבה וההערכה ביום הסמלי הזה.

מארז מתוק

המארזים המתוקים הם גם מסוג הדברים שמצליחים לרגש כל אחד וכל אחת. מארז מתוק יכול להיות קטן ואישי והוא גם יכול להיות גדול, מרשים ובומבסטי. הכול תלוי במטרה שלכם ובאופי של המקבל. בכל מקרה תוכלו להרכיב מארז מתוק ממגוון מוצרים. יש היום סוכריות מיוחדות ויוקרתיות, שוקולדים, פרלינים ועוד הרבה מאוד אפשרויות ליצירת מארז שוקולדים מרשים ומיוחד.

מארזי שוקולד ומתוקים יכולים בהחלט לשמש מתנה שווה ומרגשת במיוחד.

בחרו מהלב

האמת היא שלא באמת משנה מה תבחרו. בין אם יהיו אלו הפרחים או השוקולדים ובין אם תלכו על מתנה אישית ומרגשת. תמיד חשוב ללכת עם הלב. אם תשקיעו את הלב ואת הרגש בקניית המתנה וגם תוסיפו כמה מילים שיוצאים מהלב, הרי שהמתנה בהחלט תפעל את פעולתה והיא תשיג את מטרתה.

אז השקיעו מחשבה בבן הזוג, חשבו מה ירגש אותו ומה הוא ישמח לקבל, בחרו בקפידה ועם המון רגש, הוסיפו כרטיס עם מילים חמות היוצאות מהלב.

אין ספק שהמתנה והמילים, ייכנסו ישר לליבו.

סל קניות