פרחי חודי מאחלת לכם ימים שקטים - ביחד ננצח! | משלוחים מהיום להיום להזמנות הנעשות עד השעה 16:00 | משלוחים לכל הארץ | מתנות עם תרומה לקהילה | הציצו במארזים החדשים שלנו

תקנון האתר

תקנון האתר פרחי חודי – פאי ניהול עסקים בע”מ ח.פ 514423615

תנאי האתר והשימוש בו מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות והם מתייחסים לגברים ונשים כאחת. לפיכך מובהר כי כל הרוכש או המזמין דרך האתר מצהיר ומתחייב כי קרא והסכים לתקנון האתר.

אין לעשות שום שימוש באתר זה שלא לצרכים אליו מיוחד האתר שהם ביצוע הזמנות, רכישות וקבלת מידע או שירותים הקשורים בפריטים הנמכרים בחנות.

כל הרוכש שרותים באתרו\או מקבל מידע מהאתר מתחייב כי קרא, הבין ומסכים להוראותיו של האתר ולתנאי השימוש בו.

בכל מקרה של אי התאמה ו\או סתירה בין הוראות ותקנון האתר לבין פרסום כלשהו באתר או מחוצה לו ייגבר תקנון האתר.

מובהר כי אסור להעתיק, לשכפל, להפיץ או לפרסם את התכנים המופיעים באתר זה ללא הסכמת בכתב ומראש ע”י בעלי האתר ו\או מפעיליו.

מדיניות האתר והשירות בו

הזמנה תהיה מאושרת בפועל רק לאחר ביצוע תשלום מלא בפועל באמצעות כרטיס אשראי ואישור חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב ואישור התשלום.

בעלי האתר מבהירים כי התמונות הם להמחשה בלבד. במקרה שבוצעה הזמנה או רכישה של פריט מהאתר והתברר כי המוצר אזל במלאי או אחד הפריטים המרכיבים את המוצר אזלו במלאי, יסופק ע”י האתר מוצר דומה ככול שניתן בצבעים או בסוג המוצר שתואמים את אופן ההזמנה.

זרי פרחים וצמחים אינם כוללים כלי או אגרטל למעט מקרים בהם צוין במפורש אחרת. האגרטל לצורכי צילום בלבד”  ניתן להוסיף אגרטל בהמשך ההזמנה. ישנם מקרים בהם המוצר מצולם עם כלי לצורכי הצילום ולא ניתן לצרף לו כלי גם בהמשך ההזמנה.

בעת ביצוע ההזמנה באתר יידרש הרוכש להזין פרטים אישיים,פרטיי הזמנה ובמידת הצורך פרטיי כרטיס אשראי, בעל האתר ו\או מפעיליו ו\או מנהליו אינם אחראים לשום טעות הנעשית ע”י הרוכש בעת הקלדת הפרטים.

בעל האתר ו\או מפעיליו ו\או מנהליו לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי במקרה שבו פרטיי הרכישה לא ייקלטו באתר\ במערכות האתרו\או לכל תקלה טכנית המונעת ביצוע פעולות באתר.

הזמנות באתר יתקבלו ברכישה מעל 100 ₪ בלבד.

בכל מקרה בו לא מפורט עלות המשלוח ליעד שאליו הוזמן האתר חלה חובה על המזמין להתקשר לחנות ולהסדיר את עלות המשלוח ליעד.

במקרים של אירועים ביטחוניים החברה ובעלי האתר רשאים להפסיק את המשלוח לשטחי יהודה שומרון בקעת הירדן ו\או המגזר הערבי ע”פ שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך למתן הסבר.

אין כפל מבצעים!! במידה ותינתן הנחה על הזר לא תינתן הנחה על המשלוח. במידה ומוצר נמצא במבצע לא תינתן הנחה נוספת עליו משום סוג.

ביטול הזמנה או שירות

מזמין אשר התחרט וברצונו לבטל את ההזמנה יודיע על כך טלפונית למפעילי\בעלי האתר לטלפון 09-7650567 ובמקביל ישלח בקשה בכתב לפקס 09-7671171 או למייל chudy@chudyflowers.co.il

במידה והביטול בוצע בטרם הוכנו או שוגרו המוצרים המוזמנים יזוכה המזמין במלוא עלות ההזמנה בניכוי 3% דמי עלות הסליקה שאינם מוחזרים ע”י חברת כרטיסי האשראי הסולקת.

בנוסף, בגין ביטול העסקה תחויב בעמלה של 9.95 ₪ כולל מע”מ על ידי חברת האשראי הסולקת.

לא ניתן לבטל הזמנה שסופקה למקבל. כל ביטול של הזמנה שכבר סופקה למקבל תהיה באישור ובכתב של בעלי האתר\מפעיליו , ובכל מקרה שכזה לא יזוכו ולא יוחזרו דמי המשלוח + 3% עלות דמי הסליקה.

בכל מקרה לא ניתן לבטל הזמנה של סלסלת פירות לאחר ביצוע ההזמנה.

 שעות פעילות ומשלוחים

שעות הפעילות של מרכז ההזמנות והחנות הינם:

בימים א-ה בין השעות 8:00 ועד 17:00

בימי ו’ וערבי חג 8:00 ועד 13:00

לא יתקבלו ולא יבוצעו משלוחים בשבת ובימי חג.

המוצרים יסופקו ע”י פרחי חודי ומפעיליו במהלך יום ההזמנה ובתיאום טלפוני מול  מקבל ההזמנה. בכל מקרה בה יבקש מקבל ההזמנה לקבל את ההזמנה ביום אחר ו\או בכתובת אחרת תגבר בקשתו של מקבל ההזמנה על בקשתו של מזמין ההזמנה.

במקומות עבודה ו\או במקומות בהם הכניסה מוגבלת יתבקש מקבל ההזמנה לרדת לקחת את ההזמנה בעצמו.

בכל מקרה בו הגענו אל כתובת מקבל ההזמנה אך הוא לא היה בבית ולא ענה לטלפון, תושאר ההזמנה ליד דלתו של מקבל ההזמנה או אצל שכן ותשלח הודעה למקבל ההזמנה על כך.

הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 14:00 וכתובתם מחוץ לאזור השרון יסופקו למחרת ו\או בתיאום מול מקבל ההזמנה אלא אם סוכם במפורש אחרת עם מבצע ההזמנה.

בערבי חג ובימי שישי לא ניתן בשום אופן להתחייב לשעת הספקה. כל הספקה בערבי חג ובימי שישי תהיה ע”פ יכולת הביצוע של שליחי פרחי חודי בלבד.

כל הזמנה שיעדה כפר סבא , הוד השרון, נווה ימין, רעננה תסופק ביום ההזמנה ובתיאום מול מקבל ההזמנה.

פרחי חודי תעשה כל מאמץ אפשרי לספק כל הזמנה שיעדה אזור השרון עוד ביום ההזמנה עצמו עד השעה 20:00.

פרחי חודי רשאים להעביר הזמנה שבוצעה באתר לספק חיצוני אחר מטעמה לביצוע בכל מקרה שבו אינה יכולה לבצע את ההזמנה או את המשלוח לכתובת או ליעד המבוקש, במקרה כזה תנחה פרחי חודי את מבצע ההספקה בדבר פרוט הזר, סכומו ,פרוט התקנון באתר זה של פרחי חודי ודרישות פרחי חודי לצורך ביצוע המשלוח

פרחי חודי שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להפסיק את פעולת האתר במידה ואינה יכולה לעמוד עוד בביקושים ו\או בהזמנות ו\או ביכולת לספק מוצר מסוים עקב חיסול מלאי הפרחים ו\או המוצר המוזמן בחנות.

בכל מקרה בו פעולת האתר הופסקה ניתן ליצור קשר טלפוני ל 09-7650567 במטרה לבדוק את האפשרות לבצע הזמנה ומשלוח.

כל המחירים באתר כוללים מע”מ אלא אם צוין אחרת.

לקוח המעוניין לבצע הזמנה טלפונית יתקשר ל 09-7650567 או ישלח בקשה דרך האתר למפעיליו בהם הוא מבקש שיצרו איתו קשר לצורך ביצוע הזמנה.

תצוגה באתר, תמונות וקניין רוחני

התמונות באתר מוצגות להמחשה בלבד. מודגש בזאת, לאור העובדה כי תמונות המוצגות על גבי צג מחשב ו\או מודפסות ו\או מוצגות על צג טלפון חכם ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה למוצר במציאות.

זרי פרחים אינם כוללים אגרטל. האגרטל לצורכי צילום בלבד”  ניתן להוסיף אגרטל בהמשך ההזמנה.

פרחי חודי משתמשת בפרחים טריים המגיעים מדי יום מהמגדלים, לאור זאת יש לזכור כי הפרחים הטריים הנשלחים למקבל ההזמנה הם בחלק גדול מהמקרים סגורים וצבעם ירוק, פריחתם וצבעם יופיעו לאחר מספר ימים בבית מקבל ההזמנה ל]יכך ייתכן כי יחול שינוי מסוים במראה הזר בעת מסירת ההזמנה וכעבור ימים, ההבדל במראה משמעו שמראה הזר באתר ובמציאות באת מסירת ההזמנה ייתכן ויהיה שונה.

כל התמונות באתר הם קניין רוחני ורכוש הפרטי של בעלי האתר וחלים עליהם זכויות יוצרים. אין להעתיק,לשכפל,לצלם או לעשות כל שימוש בתמונות ללא אישור בכתב ומראש מבעלי האתר.

כל החומרים באתר מוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין, לרבות תמונות ,גרפיקה, מוסיקה, תוכן, מלל ויזואלי ו\או קולי והם שייכים לבעלי האתר ומפעיליו ” פאי שירותי ניהול ושיווק עסקים בע”מ “. רוכש, גולש או כל צד אחר לרבות צד ג’ אינם רשאים לעשות בו שימוש או שינוי, לפרסם, לשדר או להעביר חלקים ממנו או את כולו לאחר ללא אישור בכתב ומראש ובהסכמת בעלי האתר ומפעיליו.

כל המבקש ליצור קישור אל האתר נדרש לקבל הסכמה בכתב ומראש.

הגבלת אחריות

כל החורג מהוראות תקנון אתר זה מתחייב לשפות ולפצות את בעלי האתר בגין כל נזק שנגרם או שעלול להיגרם להם.

כל המשתמש באתר מתחייב שלא להעלות לאתר כל מידע מכל סוג ומן שהוא.

אין להעלות או לעשות שום קישור או כל דבר העלול לפגוע בשמו הטוב של האתר.

חל איסור מוחלט לבצע קישור או להעלות חומרים פורנוגרפיים לאתר, או כל מידע אחר או חומר שיש בהם חשש ללשון הרע ו\או לפגיעה בשמו הטוב של אחר.

במידה והעלה משתמש מידע או פעל בניגוד להוראות התקנון הוא מתחייב  מעבר לתשלומי השיפוי והפיצוי גם לשלם את מלוא העלויות המשפטיות הנובעות כתוצאה ממעשהו כולל תשלומי שכ”ט עו”ד והוצאות משפט במלואם.

המוסר מידע כוזב מבצע עבירה פלילית ויינקטו נגדו צעדים משפטיים לרבות תביעת נזיקין בגין כל נזק שנגרם או שעלול להיגרם לבעלי האתר.

בעלי האתר רשאים לשנות את המוצרים ואת התקנון המופיעים באתר מעת לעת.

כל מחלוקת משפטית הנוגעת לאתר תתברר בבית המשפט בתל אביב.

סל קניות