פרחי חודי מאחלת לכם ימים שקטים - ביחד ננצח! | משלוחים מהיום להיום להזמנות הנעשות עד השעה 16:00 | משלוחים לכל הארץ | מתנות עם תרומה לקהילה | הציצו במארזים החדשים שלנו

5 אירועים שבהם כדאי לתת זר פרחים במתנה

זר פרחים הוא המתנה אולטימטיבית. הוא תמיד משמח, תמיד מפתיע ותמיד נחמד ונעים לקבל אותו. אפשר בעצם לומר שלא צריך תירוץ או סיבה למשלוח של זר פרחים ובמקרים רבים אפילו ללא שום סיבה הוא יכול להגיע ולהיות בדיוק מה שאדם מסוים היה צריך באותו הרגע. יחד עם זאת, ישנם כמה וכמה אירועים שבהם זר פרחים הוא ממש חובה למשלוח וקבלה, הוא יעיד על מחשבה עמוקה, על הערכה ואהבה וכמובן שכשהוא מלווה בכרטיס ברכה משמח ומפרגן –

מדובר במתנה אמיתית! אז באילו אירועים הכי כדאי ומתאים להעניק זר פרחים צבעוני?

זר פרחים ביום ההולדת

יום ההולדת הוא יום שכל כולו עוסק במתן תשומת לב למי שחוגג את הולדתו ואת הווייתו בעולם. משלוח של זר פרחים ביום ההולדת יכול לשמח, לרגש, להפתיע ולהראות לאותו אדם שיש מי שמעריך ומוקיר את הולדתו ואת היותו חלק מהחיים שלו. אין כמו יום הולדת כדי לציין קרבה בין אנשים.

פרחים לכבוד לידה של תינוק חדש

אין תקופה מבלבלת יותר מזו שסמוכה להולדתו של תינוק חדש. מדובר בהסתגלות למציאות חדשה של משפחה שלמה ויש לפעמים הרבה בלבול ובלגן. מארז לידה מפנק או זר פרחים צבעוני שפתאום מופיע בדלת יכול לעשות פסק זמן, לשמח, להחזיר את העניינים למקומם ולהרגיע את הלחץ או המתח שלפעמים אפילו לא שמים לב שהם נוכחים.

משלוח פרחים ביום האהבה

אין הרבה מה לפרט אודות יום האהבה. כשמו כן הוא – זהו יום שעוסק באהבה בין בני זוג או באהבה בין אנשים גם אם אין ביניהם קשרים רומנטיים. יום האהבה הוא הזדמנות מצוינת להביע הערכה, אהבה, חיבה ושמחה כללית על נוכחותו של אדם זה או אחר בחיים, בשגרה וביומיום של החברים שלו.

הענקת פרחים לרגל קידום בעבודה

ישנם מצבים שבהם קידום בעבודה מגיע בהפתעה גמורה ויש מצבים שבהם ידוע שהוא עומד להגיע. כך או כך – זר פרחים מפתיע הוא דרך מצוינת לברך את מי שקודם, להראות לו שתומכים בו, שמעריכים אותו וכמובן – שמאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הדרך בתפקידו החדש. את הזר אפשר לתת לו כבר במעמד החגיגי של הכרזת הקידום או לאחר מכן במשלוח מפתיע עד הבית, במועד שהוא לא יצפה לו.

פרחים בחגים

כאשר לא רוצים להגיע בידיים ריקות להתארח בחג אצל חברים או בני משפחה – זר פרחים הוא המענה הטוב וההולם ביותר. הזר יתקבל בחגיגיות, יעטר את שולחן החג ויביע את ההערכה הדרושה על ההזמנה, הטרחה, הבישול והאירוח. תמיד כיף ונעים לקבל זר פרחוני, צבעוני ומסודר ובערב החג באווירה הנעימה והנינוחה הוא יהווה את המתנה הטובה ביותר שאפשר יהיה לקבל.

סל קניות